Kullanım Şartları

Son Değişiklik Tarihi : 6 Haziran 2021
Kullanım Şartları

Kullanım Şartlarımız, ortalama bir kişi tarafından okunacak ve anlaşılacak şekilde tasarlanmıştır. Hizmetimizi kullanmadan önce lütfen bunları dikkatle okuyun ve söylenen her şeyi anladığınızdan emin olun. Kullanım Şartlarımız, resim-yukle.com ve sizinle yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmedir. Sitemizi kullanarak Kullanım Şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız.

Kabul Edilebilir Dosya Politikası
  • Müstehcenlik, şiddet, iftira ve hukuksuzluğa teşvik içeren dosyalar,
  • Telif haklarını ihlal dosyalar,
  • Kişilerin hak ve özgürlüklerini ihlal eden dosyalar,

Yukarıda belirtilen maddelerden bir veya birden çoğunu ihlal eden dosyaların şikayet edilmesi ve/veya tespiti halinde sitemizden kaldırılır. Bu dosyaları yükleyen kullanıcıların yasaklanması ve dosyaların kullanıldığı sitelerin yasaklanması yaptırımları da uygulanabilir.

Gizlilik ve Veri Politikası

resim-yukle.com, verilerinizi nasıl ele aldığımız konusunda şeffaflığı tamamlamayı taahhüt eder. Ayrıntılı, ancak anlaşılması kolay bir Gizlilik ve Veri Politikası hazırladık. Hizmetimizi kullanarak, politikada belirtilen şartları okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi kabul edersiniz.

Fiyatlandırma

resim-yukle.com tamamıyla ücretsiz olmasına karşılık hizmet maliyetleri ve fiyatlandırması zaman zaman resim-yukle.com'un takdirine bağlı olarak değiştirilebilir. Tüm ödemeler peşin olarak ödenir ve iade edilmez.

İçerik Barındırma

İçeriğinizi ağımıza dağıtabilmemiz için sunucularımızın dosyalarınızın kopyalarını alması ve saklaması gerekir. Hizmetimizi kullanarak, bu kopyaların yapıldığını kabul edersiniz ve bunları korumak ve internetteki kullanıcılara dağıtmak için bize izin vermiş olursunuz. Bu bize içeriğinizin sahipliğini vermez, yine de tüm sahiplik ve fikri mülkiyet haklarınızı saklı tutarsınız.

Hesap Feshi

resim-yukle.com'un belirli koşullar altında ve önceden bildirimde bulunmadan hesabınızı feshedebileceğini ve hizmetimize erişimi kısıtlayabileceğini kabul edersiniz. Bunun nedenleri arasında, bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, Kullanım Şartları ve Kabul Edilebilir İçerik Politikasının ihlali, kolluk kuvvetleri veya diğer devlet kurumlarının talepleri ve / veya hesabınızın bir parçası olarak yanlış bilgi verilmesi gösterilir. Tüm fesihler resim-yukle.com'un takdirine bağlı olarak yapılacaktır ve bu tür bir feshin neden olabileceği herhangi bir aksaklık veya hasardan resim-yukle.com sorumlu tutulamaz. Hesabınız feshedildikten sonra, geri yükleme seçeneği olmadan kendisiyle ilişkili tüm verileri silme hakkımız saklıdır.

Hizmet Düzeyi Anlaşması

resim-yukle.com, Hizmet Şartlarımıza uyduğunuz sürece, hizmetinizi haftanın 7 günü 24 saat boyunca çalışır durumda tutmak için tüm çabayı gösterecektir. İçerik dağıtım hizmetimiz için aylık en az %99 çalışma süresi hedefliyoruz, ancak bazen birkaç nedenden dolayı sizin için uygun olmayabilir. Hizmetlerin arada sırada kullanılamayacağını bilir ve kabul edersiniz. Hizmetin kesintisiz çalışacağına dair herhangi bir garanti veya garanti vermiyoruz. Tarafımızdan özel olarak belirtilmedikçe normal çalışma saatleri dışında destek vermeyi garanti etmiyoruz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

resim-yukle.com yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Kullanıcılarının yüklemiş olduğu dosyalardan resim-yukle.com sorumlu tutulamaz. Geçerli yasaların izin verdiği ölçüde, her durumda resim-yukle.com ve tüm çalışanları, herhangi bir sınırlama olmaksızın kar kaybı, iş kaybı, kullanım kaybı veya veri kaybı, iş kesintisi, doğrudan veya dolaylı sonuç olarak ortaya çıkan herhangi bir zarar için yürürlükteki yasaların izin verdiği ölçüde, hiçbir durumda resim-yukle.com ve tüm çalışanları aşağıdakilerden sorumlu tutulamaz:

  • Hatalar veya içerik yanlışlıkları
  • Güvenli sunucularımıza ve/veya burada saklanan kişisel bilgilere yetkisiz erişim
  • Hizmette herhangi bir kesinti
  • Ürünlerin yerine getirilmemesi
DMCA

Sanatçı ve içerik sahibi haklarına saygı duyuyoruz ve telif hakkıyla korunan içeriği dağıtmak için hizmet veren bir platform değiliz. Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası'na (DMCA) uygun olarak, sürekli olarak telif hakkını ihlal ettiği tespit edilen müşterilerin tarafımıza bildirilmesi veya tarafımızca tespiti durumunda süresiz olarak hesaplarını kapatma hakkı saklıdır.