Sıkça Sorulan Sorular

Sıklıkla Merak Edilenler

resim-yukle.com Nedir ?

resim-yukle.com ücretsiz ve hızlı bir resim yükleme platformudur, yer sağlayıcıdır.resim-yukle.com, bu alanda yıllardır hizmet gösteren firmaların politikalarına, limitlerine ve kurallarına tepki olarak doğmuştur ve %100 kullanıcı memnuniyetini hedeflemektedir.

Sitemize PNG, JPG, JPEG, WEBP, GIF uzantılı dosyalar yükleyebilirsiniz.Geliştiricilerimiz daha fazla dosya uzantısı için çalışmalarını sürdürmektedir. Takipte kalın.

Maksimum dosya limitimiz 100 MB olarak belirlenmiştir. İlerleyen zamanlarda bu limiti API kullanıcıları için arttıramayı hedefliyoruz.

Depolama

Dosyalarım Nerede Tutuluyor ?

Dosyalarınız farklı ülkelerdeki sunucularımızda saklanmaktadır.Veri kaybı politikamız gereği kabul edilemezdir. Bu sebeple dosyalarınız birden fazla sunucuda yedekli olarak saklanmaktadır.

Dosyalarınız siz aksini isteyene kadar sunucularımızda depolanacaktır. Yalnızca Kullanım Şartlarımızı ihlal eden kullanıcıların dosyaları kaldırılır, kaldırılan dosyalar için kullanıcının email adresini biliyorsak bildirim gönderilir. Lütfen Kullanım Şartlarımızı inceleyin.

Dosyalarınızın kaldırılmasını isteyebilirsiniz. Eğer oturum açarak yüklediyseniz kontrol panelinden istediğiniz dosyayı silebilirsiniz.Siteye misafir olarak yani oturum açmadan dosya yüklediyseniz bizimle hemen iletişime geçin.

Sitemizi kullanan bazı kullanıcıların yüklediği dosyalar hoşunuza gitmeyebilir. Bu durumda her dosyanın altında bulunan Kötüye Kullanım Bildir butonu ile bize ihlalleri bildirin.Eğer Kullanım Şartları mıza uymuyor ise hemen dosyayı sileceğiz ve size teşekkürlerimizi ileteceğiz.

Limitler

Maksimum Dosya Boyutları

Maksimum dosya limitimiz 100 MB olarak belirlenmiştir.İlerleyen zamanlarda bu limiti API kullanıcıları için arttıramayı hedefliyoruz.

Bu konuda herhangi bir limitimiz yoktur. Dilediğiniz sayıda dosyayı (sadece uygun uzantılarda olmak şartı ile) sitemizde barındırabilirsiniz.

Sitemizde barındırdığımız dosyalar ile ilgili herhangi bir bant genişliği sınırımız yoktur. Dilediğiniz dosyayı dilediğiniz link ("resim-yukle.com" veya "x.resim-yukle.com") ile kullanabilirsiniz.

Erişim

Paylaşım

Bu konuda hiçbir sınırımız yoktur. Dosyalarınızın linkini istediğiniz platformda istediğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Dosyalar size ait, biz sadece yer sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz, nasıl arzu ederseniz o şekilde kullanabilirsiniz. Bu sektörde uzun yıllardır hizmet veren bazı rakiplerimiz gibi yüksek bant genişlikli hotlink kullanımları sitemizden kaldırmayacağız. Herşeyde özgürsünüz.

Sitemizde barındırdığımız dosyalar ile ilgili herhangi bir bant genişliği sınırımız yoktur.Dilediğiniz dosyayı dilediğiniz link ("resim-yukle.com" veya "x.resim-yukle.com") ile kullanabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Aklınızdaki sorulara cevap bulamadıysanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Bir Dosya Yükleyin

Aklınızdaki herşeyi netliğe kavuşturabildiysek dosya yüklemeye başlayabilirsiniz.